PC12003US-SJT
Numărul produsului DigiKey
4627-PC12003US-SJT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PC12003US-SJT
Descriere
CORD 14AWG 5-15P TO C13 120"
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
9,84' (3,00m) Cordon de alimentare Negru NEMA 5-15P La IEC 320-C13 SJT
Categorie
Diametru fir
14AWG
Producător
Ease Electronics
Ecranare
Fără ecranare
Serie
Lungime
9,84' (3,00m)
Ambalaj
Pungă
Marcaj agenție de aprobare
cUL, UL
Stare piesă
Activ
Țări aprobate
Canada, Statele Unite
Stil
Pini de tip tată (lame) la socluri de tip mamă (sloturi)
Culoare
Negru
Conector principal
NEMA 5-15P
Valoare nominală tensiune
125V
Conector secundar
IEC 320-C13
Valoare nominală curent (Amp)
15A
Număr de conductoare
3
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C