ACT1210-110-2P-TL00
Numărul produsului DigiKey
445-172387-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-172387-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-172387-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACT1210-110-2P-TL00
Descriere
CMC 11UH 300MA 2LN 550 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
11 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 550 Ohms @ 10 MHz 300mA DCR 400mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
400mOhm
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
550 Ohms @ 10 MHz
Mărime/Dimensiune
0,154" L x 0,098" l (3,90mm x 2,50mm)
Inductanță la frecvență
11 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
300mA