ACT1210-101-2P-TL00
Numărul produsului DigiKey
445-172386-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-172386-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-172386-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACT1210-101-2P-TL00
Descriere
CMC 100UH 150MA 2LN 5.1KOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 5.1 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 1,5Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACT1210-101-2P-TL00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,5Ohm
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Serie
Valoare nominală tensiune - C.a.
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
5.1 kOhms @ 10 MHz
Mărime/Dimensiune
0,154" L x 0,098" l (3,90mm x 2,50mm)
Inductanță la frecvență
100 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
150mA