ACT1210L-201-2P-TL00
Numărul produsului DigiKey
445-ACT1210L-201-2P-TL00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-ACT1210L-201-2P-TL00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-ACT1210L-201-2P-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACT1210L-201-2P-TL00
Descriere
CMC 200UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
200 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 70mA DCR 5,5Ohm
Modele EDA/CAD
ACT1210L-201-2P-TL00 Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Inductanță la frecvență
200 µH @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
70mA
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
5,5Ohm