KC2520Z24.5760C15XXK
Numărul produsului DigiKey
478-KC2520Z24.5760C15XXKTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KC2520Z24.5760C15XXKCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KC2520Z24.5760C15XXKDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KC2520Z24.5760C15XXK
Descriere
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24.576 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Curent - Alimentare (Max)
7,3mA
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V