MC2520Z24.5760C19XSH
Numărul produsului DigiKey
478-MC2520Z24.5760C19XSHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-MC2520Z24.5760C19XSHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-MC2520Z24.5760C19XSHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MC2520Z24.5760C19XSH
Descriere
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24.576 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
7,3mA
Rezonator de bază
Valori nominale
AEC-Q200
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V