ACT1210-220-2P-TL00
Numărul produsului DigiKey
445-172388-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-172388-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-172388-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACT1210-220-2P-TL00
Descriere
CMC 22UH 250MA 2LN 1.1KOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1.1 kOhms @ 10 MHz 250mA DCR 500mOhm
Modele EDA/CAD
ACT1210-220-2P-TL00 Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
1.1 kOhms @ 10 MHz
Mărime/Dimensiune
0,154" L x 0,098" l (3,90mm x 2,50mm)
Inductanță la frecvență
22 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
250mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
500mOhm