LMZ14201HTZX/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LMZ14201HTZX/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LMZ14201HTZX/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LMZ14201HTZX/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMZ14201HTZX/NOPB
Descriere
DC DC CONVERTER 5-30V
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5 – 30V – – 1A 6V - 42V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMZ14201HTZX/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
1A
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Eficiență
97%
Tip
Modul PoL neizolat
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
TO-PMOD-7, Modul de putere
Tensiune - Intrare (Min)
6V
Mărime/Dimensiune
0,40" L x 0,39" l x 0,18" Î (10,2mm x 9,9mm x 4,6mm)
Tensiune - Intrare (Max)
42V