TLV1117-33IDCYR
Numărul produsului DigiKey
296-21113-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-21113-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-21113-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TLV1117-33IDCYR
Descriere
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA SOT-223-4
Modele EDA/CAD
TLV1117-33IDCYR Modele
Cădere de tensiune (Max)
1,3V la 800mA
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V