TLV1117-18IDCYR
Numărul produsului DigiKey
296-21109-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-21109-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-21109-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TLV1117-18IDCYR
Descriere
IC REG LIN 1.8V 800MA SOT-223-4
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA SOT-223-4
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TLV1117-18IDCYR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
1,3V la 800mA
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V