ACM90V-152-2PL-TL00
Numărul produsului DigiKey
445-ACM90V-152-2PL-TL00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-ACM90V-152-2PL-TL00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-ACM90V-152-2PL-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM90V-152-2PL-TL00
Descriere
CMC 3.6A 2LN 1.5KOHM SMD AECQ200
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1.5 kOhms @ 100 MHz 3,6A DCR 16mOhm
Modele EDA/CAD
ACM90V-152-2PL-TL00 Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Impedanță la frecvență
1.5 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,354" L x 0,276" l (9,00mm x 7,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
3,6A
Înălțime (Max)
0,177" (4,50mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
16mOhm