A770MS108M1CLAS015
Numărul produsului DigiKey
399-A770MS108M1CLAS015TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-A770MS108M1CLAS015CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-A770MS108M1CLAS015DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
A770MS108M1CLAS015
Descriere
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 16 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 15mOhm 2000 ore la 125°C
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Producător
KEMET
Aplicații
Automobile
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
135 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.7 A @ 100 kHz
Tip
Polimer
Spațiu între derivații
Capacitanță
1000 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
15mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C