1206L005/60WR
Numărul produsului DigiKey
F8129TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F8129CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F8129DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1206L005/60WR
Descriere
PTC RESET FUSE 60V 50MA 1206
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 60V 50 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
3.6 Ohms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
20 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Concav
Tensiune - Max
60V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,065" l (3,20mm x 1,65mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
50 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
150 mA
Grosime (Max)
0,049" (1,25mm)
Curent - Max
10 A