0ZCH0010FF2E
Numărul produsului DigiKey
5923-0ZCH0010FF2ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
5923-0ZCH0010FF2ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5923-0ZCH0010FF2EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0ZCH0010FF2E
Descriere
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1210
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 60V 100 mA Ih Montare pe suprafață 1210 (3225 metric), Concav
Modele EDA/CAD
0ZCH0010FF2E Modele
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
1.6 Ohms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
15 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Pachet/cutie
1210 (3225 metric), Concav
Tensiune - Max
60V
Mărime/Dimensiune
0,127" L x 0,102" l (3,22mm x 2,58mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
100 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
250 mA
Grosime (Max)
0,045" (1,15mm)
Curent - Max
10 A