RB162MM-60TR
Numărul produsului DigiKey
RB162MM-60TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB162MM-60CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB162MM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB162MM-60TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 60 V 1A Montare pe suprafață PMDU
Modele EDA/CAD
RB162MM-60TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 60 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet dispozitiv furnizor
PMDU
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
650 mV @ 1 A