1812L035/60MR
Numărul produsului DigiKey
F8131TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F8131CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F8131DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1812L035/60MR
Descriere
PTC RESET FUSE 60V 350MA 1812
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 60V 350 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1812L035/60MR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
400 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
1.7 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
60V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
350 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
700 mA
Grosime (Max)
0,071" (1,80mm)
Curent - Max
10 A