TPS7B91120DBVR
Numărul produsului DigiKey
296-TPS7B91120DBVRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TPS7B91120DBVRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TPS7B91120DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS7B91120DBVR
Descriere
IC REG LINEAR 12V 150MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-23-5
Categorie
Curent - În repaus (Iq)
3 µA
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
150 µA
Digi-Reel®
PSRR
55dB – 43dB (10kHz – 100kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Limită curent
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Blocare subtensiune (UVLO)
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Grad
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Calificare
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Cădere de tensiune (Max)
1,8V la 150mA