ACMP-Q9050-152-T
Numărul produsului DigiKey
535-ACMP-Q9050-152-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
ACMP-Q9050-152-T
Descriere
CMC 4.5A 2LN 1.5KOHM SMD AECQ200
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1.5 kOhms @ 100 MHz 4,5A DCR 15mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Producător
Abracon LLC
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
1.5 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,354" L x 0,276" l (9,00mm x 7,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
4,5A
Înălțime (Max)
0,177" (4,50mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
15mOhm