FBMJ2125HS420-T nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Taiyo Yuden
În stoc: 810
Fișă de date
Echivalente parametric
Taiyo Yuden
În stoc: 935
Fișă de date
În stoc: 0
În stoc: 0
42 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 4A 8mOhm