DLW21SN900SQ2L
Numărul produsului DigiKey
490-5137-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5137-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5137-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW21SN900SQ2L
Descriere
CMC 330MA 2LN 90 OHM SMD
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Modele EDA/CAD
DLW21SN900SQ2L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,055" (1,40mm)
Valoare nominală curent (Max)
330mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
350mOhm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V