LLMCC201208T420RG poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Taiyo Yuden
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Taiyo Yuden
În stoc: 810
Fișă de date
În stoc: 935
În stoc: 0
42 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 4A 8mOhm
LLMCC201208T420RG
Numărul produsului DigiKey
587-LLMCC201208T420RGTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
LLMCC201208T420RG
Descriere
FERRITE BEAD 42 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
8mOhm
Producător
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
42 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
4A