FBMJ2125HS420-T8
Numărul produsului DigiKey
587-FBMJ2125HS420-T8TR-ND - Bandă și mosor (TR)
587-FBMJ2125HS420-T8CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-FBMJ2125HS420-T8DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FBMJ2125HS420-T8
Descriere
FERRITE BEAD 42 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
42 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 4A 8mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FBMJ2125HS420-T8 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
4A
Producător
Taiyo Yuden
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
8mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Impedanță la frecvență
42 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)