LMMCC201208T420RG
Numărul produsului DigiKey
587-LMMCC201208T420RGTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
LMMCC201208T420RG
Descriere
FERRITE BEAD 42 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
42 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 5A 8mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
8mOhm
Producător
Taiyo Yuden
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
42 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
5A