BK2125HS102-T este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Würth Elektronik
În stoc: 29.427
Fișă de date
Similar
Abracon LLC
În stoc: 18.498
Fișă de date
Echivalente parametric
Pulse Electronics
Echivalente parametric
Pulse Electronics
KOA Speer Electronics, Inc.
Delevan
Walsin Technology Corporation
KEMET
În stoc: 40
1 kOhms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 300mA 400mOhm
BK2125HS102-T
Numărul produsului DigiKey
587-1904-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BK2125HS102-T
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
BK2125HS102-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
300mA
Producător
Taiyo Yuden
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
400mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Inactual
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Tip filtru
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)