BBNQ00201209102Y00 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Cal-Chip Electronics, Inc.
În stoc: 5.905
Fișă de date
KEMET
În stoc: 40
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 400mA 400mOhm
BBNQ00201209102Y00
Numărul produsului DigiKey
553-BBNQ00201209102Y00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BBNQ00201209102Y00
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
400mOhm
Producător
Pulse Electronics
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
400mA