Z0805C102BSMST
Numărul produsului DigiKey
399-Z0805C102BSMSTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-Z0805C102BSMSTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
Z0805C102BSMST
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 400mA 350mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
350mOhm
Producător
KEMET
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
400mA