EMI0805R-1000 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Walsin Technology Corporation
În stoc: 0
Fișă de date
KEMET
În stoc: 40
Imaginea pentru EMI0805R-1000 nu este disponibilă
EMI0805R-1000
Numărul produsului DigiKey
EMI0805R-1000-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
EMI0805R-1000
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 300mA 350mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
300mA
Producător
Delevan
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
350mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Tip filtru
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)