CZB2AGTTD102P
Numărul produsului DigiKey
2019-CZB2AGTTD102PTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2019-CZB2AGTTD102PCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2019-CZB2AGTTD102PDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CZB2AGTTD102P
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
38 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 300mA 400mOhm
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
400mOhm
Producător
KOA Speer Electronics, Inc.
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Tip filtru
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Valoare nominală curent (Max)
300mA