STM32L031F6P6TR
Numărul produsului DigiKey
497-19367-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-19367-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-19367-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L031F6P6TR
Descriere
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 20TSSOP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 20-TSSOP
Modele EDA/CAD
STM32L031F6P6TR Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, IrDA, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
20-TSSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, DMA, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
20-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)