STM32L031G6U6TR
Numărul produsului DigiKey
497-18805-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-18805-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-18805-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L031G6U6TR
Descriere
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 28UFQFPN
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-UFQFPN (4x4)
Modele EDA/CAD
STM32L031G6U6TR Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz