STM32L021F4U6TR
Numărul produsului DigiKey
497-STM32L021F4U6TR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-STM32L021F4U6CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-STM32L021F4U6DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L021F4U6TR
Descriere
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20UFQFPN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 16kB (16K x 8) FLASH 20-UFQFPN (3x3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STM32L021F4U6TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
2K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 7x12b
Procesor
ARM® Cortex®-M0+
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz