STM32L011F4U6TR
Numărul produsului DigiKey
497-17478-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-17478-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-17478-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L011F4U6TR
Descriere
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20UFQFPN
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 16kB (16K x 8) FLASH 20-UFQFPN (3x3)
Modele EDA/CAD
STM32L011F4U6TR Modele
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 7x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz