STM32L011D4P7
Numărul produsului DigiKey
497-17887-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L011D4P7
Descriere
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 14TSSOP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 16kB (16K x 8) FLASH 14-TSSOP
Modele EDA/CAD
STM32L011D4P7 Modele
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 4x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
14-TSSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, DMA, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
14-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)