STL11N3LLH6
Numărul produsului DigiKey
497-11099-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-11099-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-11099-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STL11N3LLH6
Descriere
MOSFET N-CH 30V 11A POWERFLAT
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 11A (Tc) 2W (Ta), 50W (Tc) Montare pe suprafață PowerFlat™ (3,3x3,3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STL11N3LLH6 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
17 nC @ 4.5 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1690 pF @ 24 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Disipare putere (Max)
2W (Ta), 50W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
7,5mOhm la 5,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 250µA (min.)