BSZ065N03LSATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSZ065N03LSATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSZ065N03LSATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSZ065N03LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSZ065N03LSATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 30V 12A/40A TSDSON
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 12A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 26W (Tc) Montare pe suprafață PG-TSDSON-8-FL
Modele EDA/CAD
BSZ065N03LSATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
10 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
670 pF @ 15 V
Disipare putere (Max)
2,1W (Ta), 26W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TSDSON-8-FL
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
6,5mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 250µA