STL110N10F7 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STL110N10F7 |
Descriere | MOSFET N-CH 100V 107A POWERFLAT |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 100 V 107A (Tc) 136W (Tc) Montare pe suprafață PowerFlat™ (5x6) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STL110N10F7 Modele |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 72 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 5117 pF @ 50 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Activ | Disipare putere (Max) 136W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 100 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 10V | Pachet dispozitiv furnizor PowerFlat™ (5x6) |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 6mOhm la 10A, 10V | Pachet/cutie |
Vgs(th) (Max) la Id 4,5V la 250µA | Număr produs de bază |