STL3N10F7
Numărul produsului DigiKey
497-14993-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-14993-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-14993-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STL3N10F7
Descriere
MOSFET N-CH 100V 4A POWERFLAT
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 4A (Tc) 2,4W (Tc) Montare pe suprafață PowerFlat™ (2x2)
Modele EDA/CAD
STL3N10F7 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
7.8 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
408 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
2,4W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerFlat™ (2x2)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
70mOhm la 2A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 250µA