STL90N10F7
Numărul produsului DigiKey
497-13969-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-13969-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-13969-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STL90N10F7
Descriere
MOSFET N-CH 100V 70A POWERFLAT
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 70A (Tc) 5W (Ta), 100W (Tc) Montare pe suprafață PowerFlat™ (5x6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STL90N10F7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
39 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3550 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
5W (Ta), 100W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerFlat™ (5x6)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
10,5mOhm la 8A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA