BSC082N10LSGATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSC082N10LSGATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSC082N10LSGATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSC082N10LSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSC082N10LSGATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 100V 13.8A 8TDSON
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 13,8A (Ta), 100A (Tc) 156W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8-1
Modele EDA/CAD
BSC082N10LSGATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
104 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
7400 pF @ 50 V
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
156W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-1
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
8,2mOhm la 100A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,4V la 110µA