TB010-508-08BE
TB010-508-08BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB010-508-08BE
Numărul produsului DigiKey
102-6224-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TB010-508-08BE
Descriere detaliată
8 Poziție bloc terminal cablu la placă Orizontal cu placa 0,200" (5,08mm) Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
TB010-508-08BE Modele
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Poziții per nivel
8
Pas
0,200" (5,08mm)
Curent
20 A
Cuplu - Șurub
0,5 Nm (4,4lb)
Tensiune
300 V