20021121-00010C4LF
Numărul produsului DigiKey
609-3695-2-ND - Bandă și mosor (TR)
609-3695-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
609-3695-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
20021121-00010C4LF
Descriere
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 10 position 0,050" (1,27mm)
Modele EDA/CAD
20021121-00010C4LF Modele
Categorie
Lungime de contact generală
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
10,0µin (0,25µm)
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Termoplastic
Număr de poziţii
Caracteristici
Gata de montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
125V c.a.
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
50,0µin (1,27µm)
Lungime contact - Conectare
0,120" (3,05mm)