BSC059N04LSGATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSC059N04LSGATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSC059N04LSGATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSC059N04LSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSC059N04LSGATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 40V 16A/73A TDSON
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 16A (Ta), 73A (Tc) 2,5W (Ta), 50W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8-5
Modele EDA/CAD
BSC059N04LSGATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
40 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3200 pF @ 20 V
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 50W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
40 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-5
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
5,9mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 23µA