BAT30KFILM
Numărul produsului DigiKey
497-5552-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-5552-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-5552-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAT30KFILM
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 300mA Montare pe suprafață SOD-523
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BAT30KFILM Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
22pF la 0V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Curent - Mediu rectificat (Io)
300mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
530 mV @ 300 mA