STL120N10F8
Numărul produsului DigiKey
497-STL120N10F8TR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-STL120N10F8CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-STL120N10F8DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STL120N10F8
Descriere
N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE STAND
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 125A (Tc) 150W (Tc) Montare pe suprafață PowerFlat™ (5x6)
Modele EDA/CAD
STL120N10F8 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3600 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
150W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerFlat™ (5x6)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,6mOhm la 60A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
56 nC @ 10 V