BSC025N08LS5ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-BSC025N08LS5ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-BSC025N08LS5ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-BSC025N08LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSC025N08LS5ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 80V 100A TDSON-8-7
Termen de livrare standard al producătorului
61 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 100A (Tc) 2,5W (Ta), 156W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8-7
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BSC025N08LS5ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
55 nC @ 4.5 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
7500 pF @ 40 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 156W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-7
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,5mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,3V la 115µA