ESDALC6V1-1U2 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ESDALC6V1-1U2 |
Descriere | TVS DIODE 3VWM ST0201 |
Referință client | |
Descriere detaliată | – Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 0201 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ESDALC6V1-1U2 Modele |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) – |
Prod. | Putere - Impuls maxim 20W |
Serie | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Inactual | Capacitanță la frecvență 12pF la 1MHz |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Canale unidirecționale 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 3V | Pachet/cutie 0201 (0603 metric) |
Tensiune - Străpungere (Min) 6,1V | Pachet dispozitiv furnizor |