CDZVT2R9.1B
Numărul produsului DigiKey
CDZVT2R9.1BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CDZVT2R9.1BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CDZVT2R9.1BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDZVT2R9.1B
Descriere
DIODE ZENER 9.1V 100MW VMN2M
Descriere detaliată
Diodă Zener 9.1 V 100 mW – Montare pe suprafață VMN2M (SOD-923)
Modele EDA/CAD
CDZVT2R9.1B Modele
Impedanță (Max) (Zzt)
30 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 nA @ 6 V
Serie
Temperatură de funcționare
150°C
Putere - Max
100 mW