CDZVT2R5.1B
Numărul produsului DigiKey
CDZVT2R5.1BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CDZVT2R5.1BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CDZVT2R5.1BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDZVT2R5.1B
Descriere
DIODE ZENER 5.1V 100MW VMN2M
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.1 V 100 mW – Montare pe suprafață VMN2M (SOD-923)
Modele EDA/CAD
CDZVT2R5.1B Modele
Impedanță (Max) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 µA @ 1.5 V
Serie
Temperatură de funcționare
150°C
Putere - Max
100 mW