CDZVT2R6.2B
Numărul produsului DigiKey
CDZVT2R6.2BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CDZVT2R6.2BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CDZVT2R6.2BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDZVT2R6.2B
Descriere
DIODE ZENER 6.2V 100MW VMN2M
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 6.2 V 100 mW – Montare pe suprafață VMN2M (SOD-923)
Modele EDA/CAD
CDZVT2R6.2B Modele
Impedanță (Max) (Zzt)
60 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 3 V
Serie
Temperatură de funcționare
150°C
Putere - Max
100 mW