CDZVT2R7.5B
Numărul produsului DigiKey
CDZVT2R7.5BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CDZVT2R7.5BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CDZVT2R7.5BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDZVT2R7.5B
Descriere
DIODE ZENER 7.5V 100MW VMN2M
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 7.5 V 100 mW – Montare pe suprafață VMN2M (SOD-923)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CDZVT2R7.5B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
30 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 nA @ 4 V
Serie
Temperatură de funcționare
150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet dispozitiv furnizor
VMN2M (SOD-923)
Toleranță
Număr produs de bază
Putere - Max
100 mW